Kujt i ngjan bebushi? Imazhi i ekos i bën konfuz Dojnën dhe Vlashentin: Mua më duket kopja ime (Postimi)

[ad_1]

Moderatorja e dashur për publikun, Dojna Mema dhe këngëtari i njohur, Vlashent Sata, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Dojna më 8 mars, teksa zbuloi edhe barkun e rrumbullakosur.

Madje moderatorja ka treguar se është në pritje të një djali. Ndërsa ditën e djeshme, ajo ka bërë ekon morfologjike.

Kujt i ngjan bebushi? Imazhi i ekos i bën konfuz Dojnën dhe

Dojna ka treguar se kanë parë një pamje të qartë të tipareve të bebushit. Ajo ka shtuar se kjo e ka konfuzuar atë dhe Vlashentin, pasi të dyve iu ngjan si vetja e tyre.

“Këto janë takimet më të bukura në botë. Sot bëmë ekon morfologjike e cila është shumë e rëndësishme dhe falë Zotit gjithçka është në rregull, madje kemi edhe një pamje më të qartë të tipareve te bebushit. Jemi pak konfuze se Vlashentit i duket si vetja, ndërsa mua, kopja ime”, ka shkruar moderatorja.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *