Kongresi i PS, reagon Meta: Shumë shpejt e vërteta do t’i shkërmoqë haurin e korrupsionit dhe kotecin e gënjeshtrave

[ad_1]

Presidenti Ilir Meta ka reaguar serish në lidhje me Kongresin e PS.

Në një postim në rrjetet sociale Meta shprehet se shumë shpejt e vërteta do të dalë në shesh.

Postimi:

Shumë shpejt e vërteta do t’i shkërmoqë haurin e korrupsionit dhe kotecin e gënjeshtrave. 🇦🇱

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *