Kjo nuk pritej! Britney Spears sërish shtatzënë, ja postimi i ‘ndjerë’ i këngëtares

[ad_1]

Këngëtarja me famë botërore Britney Spears është sërish shtatzënë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram ku shkruan se po kujdeset shumë që të mos ketë asnjë rrezik për beben, si me ushqimin ashtu dhe me praktikimin e joga-s.

Kujtojmë se Spears është nënë e dy fëmijëve të tjerë.

Postimi i plotë: Humba gjithë ato kilogramë për udhëtimin tim në Maui vetëm e vetëm që ti fitoja sërish mrapsht, mendova: Geez, cfarë ndodhi me stomakun tim??
Bashkëshorti im u përgjigj: Është ushqim budallaqe! Kështu që bëra një test shtatzanie, dhe uhhh…po pres një bebe. Pas 4 ditësh fitova akoma më shumë peshë. Po rritet! Nëse kam dy fëmijë aty brenda mund t’i humbas.

Nuk do dal aq shumë jashtë që paparacët të fitojnë nga fotot e mia, sic realisht kanë bërë. Është e vështirë sepse asokohe u përballa me depresionin dhe ishte e tmerrshme. Është mëse normale që një femër shtatzënë të ankohet. Këtë herë do të bëj joga, cdo ditë! Sa më shumë dashuri për ju”

(E.D/faxweb.al)

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *