Ka vizituar Saimir Tahirin në burg? Rama: Nuk kam arsye të vizitoj një të burgosur

[ad_1]

Pyetje: E ke takuar në burg Saimir Tahirin?

Kryeministri Edi Rama: Tani mendoj që këto janë çështje serioze dhe nuk janë pyetje që i bëhen një kryeministri nga studioja. Megjithatë…nuk kam asnjë arsye unë të vizitoj të burgosur dhe nuk dua ta vazhdoj këtë koment.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *