“Isha i dehur, prandaj funksionoi”, Neymar habit me deklaratën pas dy golave të shënuar

[ad_1]

Neymar shënoi dy gola në ndeshjen e fundit të PSG kundër Lorient dhe braziliani nuk e ka humbur shansin të ironizojë për lajmet e publikuara për të.

Gazetari Daniel Riolo tha pak ditë më parë se Neymar shkon në stërvitje në gati në gjendje të dehur dhe sulmuesi ironizon me një postim.

Teksa poston një nga golat e ndeshjes në rrjetet sociale, Neymar shkruan: “Isha i dehur… prandaj funksionoi. Siç thanë ata…”.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *