“Hani më pak dhe mendoni më shumë”, Rama poston “fjalët e muajit” të Ramazanit

[ad_1]

Kryeministri, Edi Rama ka postuar në rrjetin e tij social “facebook” një shprehje për muajin e Ramazanit që ka nisur në hyrje të Prillit.

Në mbishkrim thuhej se në këtë muaj duhet të konsumohej më pak dhe të mendohej më shumë. Nuk dihet nëse Rama e ka postuar këtë vetëm si një shprehje në kuadër të muajit të Ramazanit apo në mënyrë ‘ironike” për kritikuesit.

Postimi i Plotë nga Rama:

FJALËT E MUAJIT
“Ramazani me fjalë të thjeshta do të thotë të hash më pak dhe të mendosh më shumë”

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *