FOTO/ “Si keni qenë”, Fevziu e pyet për inceneratorët, Rama refuzon të përgjigjet, ngrihet dhe “sorollatet” nëpër studio, flet me publikun

[ad_1]

I pyetur nga moderatori Blendi Fevziu lidhur me shifrat e çështjes së inceneratorëve, Rama refuzoi të përgjigjej, duke u ngritur nga karrigia ku ishte ulur në studio.

Fevziu: Sipas letrës që kompania ju ka sjellë juve kostoja e fitimit do ishte 120 mln euro për 30 vjet.

(Rama çohet nga karrigia)

Fevizu: A do të ikësh tani?!

Rama: Do bëj edhen unë muhabet tani. Si keni qenë?

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *