FOTO/ Pamje brenda ish-zyrës së Bashës ku Komisioni i Rithemelimit po zhvillon mbledhjen, Berisha i ulur në krye

[ad_1]

Në fotot e siguruara nga Fax Neës gjatë zhvillimit të mbledhjes së Komisionit të Rithemelimit, shihet qartë se ish kryeministri Sali Berisha është ulur në krye të tavolinës së mbledhjes dhe anëtarët e tjerë rrinë anash.

Mbledhja ka nisur në orën 19:00 të ditës së sotme dhe siç u njoftua më herët po zhvillohet në zyrën që më parë e ka mbajtur ish kryedemokrati Lulzim Basha.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *