Foto epike nga Camp Nou, dashuria për tifozët lë vetëm me br*kë Rakitic

[ad_1]

Tifozët e Barcelonës e lënë Ivan Rakitic vetëm me të brendshme në “Camp Nou”.

Një pritje prekëse për ish-lojtarin blaugrana nga tifozët vendas, të cilët në fund të ndeshjes së mbrëmshme ndaj Sevilla morën fanellën dhe pantallonat e shkurtra (uniformën që kishte veshur gjatë lojës) nga mesfushori kroat si dhuratë.

Në fund të takimit, Rakitic u pa që të vraponte në stadium i veshur vetëm me të brendshme.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *