Fejohet Jennifer Lopez? Këngëtarja fotografohet me unazë të madhe diamanti

[ad_1]

Jennifer Lopez ka ndezur thashethemet për një fejesë me Ben Affleck, pasi është fotografuar duke mbajtur një unazë të madhe diamanti në dorën e majtë, në fotografitë e reja të publikuara nga paparacët të enjten.

Këngëtarja e “Jenny From the Block”, 52-vjeçe, ishte parë duke blerë mobilie me vajzën e saj 14-vjeçare, Emme, në Culver City, Los Angeles.

Lopez ishte veshur elegante për një dalje të rastësishme, një fustan të shkëlqyeshëm dhe syze dielli të mëdha.

Ndërkohë Emme u shfaq komode me një palë xhinse, një pulovër dhe atlete ‘converse’.

Vetëm dy muaj më parë, Lopez ishte në një turne promovues për filmin e saj të ri, “Marry Me”.

Ylli i filmit i tha Ellen DeGeneres se nuk mund ta kishte “menduar kurrë” rikthimin së bashku me regjisorin e “Argo”, por shtoi: “Është një gjë e bukur”.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *