E rëndë! Gjendet e vdekur shqiptarja, dyshohet se u vetëvra në tualetin e shtëpisë

[ad_1]

Një grua dyshohet se është vetëvrarë paraditën e sotme në Gjakovë.

Zëdhënësi i Policisë rajonale të Gjakovës, Nysret Xhurkaj, thotë për Gazetën Express se trupi i pajetë i një gruaje është gjetur nga familjarët, në banjon e shtëpisë. Policia e ka quajtur rastin “akt i vetëvrasjes”, që dyshohet se e ka kryer me një shall.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë patrulla policore dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekja e viktimes e cila aktin e vetëvrasjes dyshohet ta ketë kryer duke u varur me një shall”, ka thënë Xhurkaj.

Trupi i gruas është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *