E mashtroi përmes rrjeteve sociale, shqiptari përdhunon të miturën greke (FOTO)

[ad_1]

Del fotoja e shqiptarit që akuzohet se ka përdhunuar një të mitur greke.

Sipas “Protothema”, ai është pjesëtar i grupit muzikor të muzikës “trap”. Po ashtu, 27-vjeçari ka precendentë të mëparshëm penalë dhe së fundmi kishte dalë nga burgu, e konsiderohej si shumë i rrezikshëm.

Ai ka përdorur një profil të rremë në Instagram për t’ju afruart të miturës, dhe pas komunikimeve të vazhdueshme e ka bindur që të takoheshin e me pas te ndodhte akti i rende.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *