Djali i David Beckham martohet dhe merr mbiemrin e nuses miliardere

[ad_1]

Brooklyn Beckham, djali i David Beckham i cili është martuar këtë fundjavë me Nicola Peltz ka zbuluar emrin e tij të ri të në Instagram për të pasqyruar përditësimin e mbiemrit të tij.

Të dy u martuan në një ceremoni luksoze në një pronë buzë oqeanit në Palm Beach, Florida, që i përket babait miliarder të Nicola-s, Nelson Peltz. Brooklyn, i cili është djali i madh i David dhe Victoria Beckham, u martua me aktoren dhe modele Nicola të shtunën (9 prill).

23-vjeçari Brooklyn ka vendosur të marrë edhe mbiemrin e gruas së tij të re për t’ia shtuar mbiemrit të tij.

Në llogarinë e tij në Instagram, Brooklyn ka mbiemrin Peltz dhe Beckham. Gjesti i ëmbël vjen pasi Brooklyn i ka kushtuar një numër të madh tatuazhesh Nicolas, me të cilën filloi të takohej në vitin 2019.

Përveç një tatuazhi të syve të 27-vjeçares në qafë, Brooklyn ka edhe një letër të shkruar me dorë.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *