Dhe pse të ndarë prej 30 vitesh, Yllka Mujo dhe Gjergj Zaharia shfaqen me fëmijët, ja festa e veçantë që i bëri së bashku…

[ad_1]

Aktorja e njohur Yllka Mujo dhe Gjergj Zaharia i kanë dhënë fund martesës së tyre që në vitet 90’. Dhe pse të ndarë ish çifti kanë ruajtur përherë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin dhe fëmijët e tyre, Amos dhe Elia Zaharia.

Edhe sot e kësaj dite dyshja shfaqen në çdo eveniment së bashku si një familje. Si Yllka ashtu dhe Gjergji i gjenden pranë njëri tjetrit edhe në ditët e tyre më të veçanta. Ky i fundit ka festuar 70 vjetorin e tij pranë ish-bashkëshortes dhe fëmijëve të tyre.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një foto-albumi që ka postuar në “ Facebook”- un e tij ku krahas tyre shkruan :”70 vjet me zemrën plot”.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *