Cristiano Ronaldo në hetim, Georgina Rodriguez nuk i kursen pozat atraktive

[ad_1]

Që nga dita kur ajo dhe partneri i saj Cristiano Ronaldo filluan bashkëjetesën së bashku, Gerogina Rodriguez ka “pësuar” një ndryshim drastik në mënyrën e saj të jetesës.
Nga një shitëse në një nga filialet kryesore të “Gucci’, tashmë modelja po jeton si në përralla.

Roriguez dhe Cristiano para disa javësh ndau me publikun lajmin se ajo është në pritje të ëmbël, madje pret dy binjakë.
Ditën e sotme ajo ka pozuar në një makinë sportive në ngjyrë jeshile, e veshur me një fustan prej tyli ngjyrë rozë dhe dukej spektakolare.

Ky fotosesion vjen menjëherë pasi partneri i saj po hetohet nga policia pasi i ka thyer telefonin një fëmije pas humbjes së Manchester United ndaj Evertonit.
Kjo akuzë vjen nga nëna e djalit në fjalë e cila pretendon se djali i saj “autik” është sulmuar nga ylli portugez.

Pavarësisht se futbollisti i ka kërkuar ndjesë djalit ai e ka ftuar atë në “Old Trafford, por familja nuk e ka pranuar ftesën e futbollistit.
“Nuk kam asgjë për t’i thënë. Përse duhet të shkojmë në ‘Old Trafford’? Nëse do të kishte qenë me të vërtetë i keqardhur, do të ishte kthyer ta merrte telefonin dhe do t’i kishte kërkuar ndjesë-ka thënën nëna e djalit në fjalë.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *