FOTO/ E pabesueshme, McGregor grushton DJ e famshëm italian

[ad_1] Francesco Fachinetti është një Dj I njohur në Itali, I cili është grushtuar nga Conor…

Lajm tronditës/ Portieri i skuadrës angleze diagnostikohet me kancer në testikuj në moshën 20 vjeçare

[ad_1] Një lajm tronditës është publikuar ditën e sotme për futbollistin skuadrës së Norwich, Daniel Barden…

Tragjike/ Ra pa ndjenja në mes të lojës, ndërron jetë në spital basketbollisti 32 vjeçar

[ad_1] Tragjedi në basketbollin italian. Sportisti 32-vjeçar Haitem Jaberu Fathallah ka humbur jetën pasi është rrëzuar…

“Ku është problemi, më thoni se e zgjidh unë?!”, 5 javë pa fitore, Olsi Rama zbret në dhomat e zhveshjes dhe pyet lojtarët e Partizanit

[ad_1] Kanë kaluar 5 javë në Kategorinë Superiore dhe Partizani ende nuk e ka marrë fitoren…

Juventusi marshon, Roma bie! Por sa polemika. Arbitri Orsato: “Pse faji im është që humbët penallti?!” (VIDEO)

[ad_1] Juventusi merr fitoren e katërt radhazi dhe tashmë rikthehet në majat e renditjes duke ndjekur…

“Shkatërrove një familje për një k*rvë”, rikthehet paqja mes Icardit dhe Wanda-s! Postimi i fundit nxjerr blof gjithçka. Sulmuesi fluturon drejt…

[ad_1] Paqja duket se ka shpërthyer tashmë midis Mauro Icardi dhe Wanda Nara. Pas postimeve të…