Kjo gjë shkakton rënien e flokëve dhe ju nuk e dinit

[ad_1] Jo vetëm diabeti dhe sëmundjet kardiovaskulare, por obeziteti lidhet edhe me rënien e flokëve. Një…

Vuani nga koliti? Mjeku popullor, Ylli Merja tregon çfarë duhet të pini që të shpëtoni sa më parë nga ky problem

[ad_1] Në rubrikën ‘Bima dhe shëndeti’ mjeku popull Ylli Merja tregoi gjithçka që duhet të dini…

4 faza të migrenës që bëjnë dallimin nga një dhimbje e zakonshme

[ad_1] Migrena është një lloj dhimbje koke primare, karakteristika kryesore e së cilës është dhimbja e…

5 gabime që bëni gjatë përdorimit të telefonit që mund të jenë fatale për shëndetin

[ad_1] 1- Të flini me celularin pranë Një celular në vetvete është një transmetues dhe marrës…

Mësimi online shumë i dëmshëm për vajzat pasi të kalojë ky orar i qëndrimit para kompjuterit apo telefonit

[ad_1] Pasoja të panumërta sjell qëndrimi për shumë kohë para ekranit Një studim i ri, i…