Blog

dsd

Mourinho: Portugalia do të “Euro 2024”

[ad_1] Mourinho i parashikon fituesin e Euro 2024 dhe të Topit të Artë Trajneri i njohur,…

Kurti viziton familjen së cilës në Pejë në Ditën e Çlirimit forcat serbe ia masakruan 5 fëmijë

[ad_1]  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka vizituar familjen Bala të Dardanisë së Pejës, familje së…

Çfarë i ndodhi? Gjendet e pajetë reperja e famshme

[ad_1] Vetëm 26 vjeç, gjendet e vdekur reperja e famshmeReperja amerikane, Enchanting, është gjetur e vdekur.…

“Artisti më i urryer”, Mozzik “thumbon” kolegët me postimin e fundit?

[ad_1] Mozzik ka publikuar një status të papritur në rrjete sociale, por nuk dihet se për…

Detaji që e bëri të shkëlqej Shkurte Fejzën – Ora Info

[ad_1] Ikona e muzikës Shkurte Fejza manifestoi 50 vjetorin e saj në skenën muzikore. Kjo ditë…

Arbenita bën veprim të turpshëm në publik

[ad_1]   Arbenita Ismajli, është një nga modelet më të komentuara në rrjet. Ajo gjithmonë është…

Kuçovë/ Zetori del nga rruga, humb jetën 55-vjeçari

[ad_1] Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në fshatin Perondi të Kuçovës. Një…

Të gjithë gati, Shqipëria vazhdon përgatitjet “gjermane” për ndeshjen ndaj Italisë

[ad_1] Kombëtarja shqiptare ka vazhduar sot stërvitjet e saj në tokën gjermane në atë që ishte…

“Ju pafsha aty ku doni mem pa”/ Për kë e hodhi thumbin Mozzik?

[ad_1] Vetëm pak ditë na ndajnë nga publikimi i albumit më të ri të rap-artistit shqiptar…