Beniada shfaqet në Mediaset, pjesë e programit sportiv më të ndjekur në Itali

[ad_1]

Tiki Taka është një nga emisionet sportive më të rëndësishëm dhe më të ndjekur në Itali.

Ai transmetohet në Mediaset nën moderimin e Piero Chiambretti.

Pjesë e këtij programi si e ftuar është bërë dhe Beniada.

Ajo postoi një foto nga mbrëmja duke falënderuar të gjithë ata që bën të mundur gjithçka.

E dashur për publikun prej origjinalitetit dhe mënyrës karakteristike të të folurit, Beniada fitoi një vend si bashkëprezantuese me Manushin te Procesi Sportiv në Top Channel.

Siç duket sporti, ishte ogur i mirë për modelen e cila para hyrjes në Big Brother Vip ishte mjaftueshëm e njohur në Itali.

Popullariteti i Beniadës vijon të shtohet edhe përtej detit, edhe në Shqipëri.

Njerëzit e duan dhe e vlerësojnë figurën e saj të sinqertë që prej shumë kohësh tashmë është pjesë e mediave rozë.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *