Beniada “harron” të depilohet? Detaji që nuk u shpëtoi syve të fansave të saj

[ad_1]

Syrit të publikut nuk i shpëton kurrë asgjë. Sidomos kur bëhet fjalë për personazhe të famshëm, fotot e tyre shihen me imtësi dhe një pakujdesi e vogël komentohet. Kështu i ka ndodhur së fundmi dhe Beniadës.

Bukuroshja e “Big Brother VIP” është rikthyer në Itali dhe ndodhet aktualisht në Milano. Aty ka takuar disa miq dhe me to ka ndarë një foto. Mirëpo ndjekësve nuk u ka shpëtuar pjesa e sqetullave të modeles, e cila nga nxitimi ndoshta dhe ka harruar të depilohej.

Megjithatë ky detaj nuk e ka penguar Beniadën, e cila si gjithmonë shfaqet në super formë në foto. Për më tepër ajo ka njoftuar se do ta shohim në Mediaset.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *