Barcelona me mision të qartë, Eintracht Frankfurt tenton surprizën, publikohen formacionet zyrtare

[ad_1]

Eintracht Frankfurt do të presë në “Deutsche Bank Park” skuadrën e Barcelonës për të zhvilluar mes tyre ndeshje që është e vlefshme për fazën çerekfinale të Europa League, takim që nis në orën 21:00.

Një takim që katalanasit e Xavi Hernandez do të kërkojnë ta fitojë për të bërë gjithçka të lehtë për kalimin në gjysmëfinale një javë më pas në “Camp Nou”.

Ndërkohë nga ana tjetër skuadra gjermane do të tentojë të bëjë maksimumin e saj ndaj blaugranave për të vazhduar rrugëtimin në këtë kompeticion.

Për këtë duel janë publikuar edhe formacionet zyrtare me të cilat Xavi dhe Glasner do të zbresin skuadrat në fushën e lojës, për të tentuar edhe fitore.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *