Mësimi online shumë i dëmshëm për vajzat pasi të kalojë ky orar i qëndrimit para kompjuterit apo telefonit

[ad_1] Pasoja të panumërta sjell qëndrimi për shumë kohë para ekranit Një studim i ri, i…

Zgjedhjet në Kosovë, asnjëri nga kandidatët nuk ka siguruar votat e mjaftueshme për t’u zgjedhur në raundin e pare, VOA: Në 21 nga 38 komunat e vendit raund të ri zgjedhjesh

[ad_1] Rezultatet paraprake të zgjedhjeve komunale të së dielës në Kosovë, tregojnë se në 21 nga…

Krasniqi shpall fitoren e PDK-së: Fituam 5 komuna pa balotazh, 7 të tjera do i fitojmë në raundin e dytë

[ad_1] Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi në një konferencë për media tha se…

Sulmi me armë në pikën doganore të Jarinjës, ndërpritet qarkullimi Kosovë-Serbi

[ad_1] Sulmi me armë në Jarinjë, policia nis hetimet, ndërpritet përkohësisht qarkullimi Kosovë-Serbi Objekti i zyrtarëve…

Kosova numëron/ Këto janë 3 komunat e para që pritet të fitohen pa pasur balotazh

[ad_1] 3 komunat e para ku pritet që të shpallet fituesi pa pasur balotazh janë: Peja,…

Përfundon ndeshja/ Tirana i shkakton humbjen e parë Teutës dhe kryeson tabelën e klasifikimit

[ad_1] Bardheblutë e nisën ndeshjen në mënyrë perfekte, me një gol të shpejtë të Xhixhës pa…