“Artisti më i urryer”, Mozzik “thumbon” kolegët me postimin e fundit?

[ad_1]

Mozzik ka publikuar një status të papritur në rrjete sociale, por nuk dihet se për çfarë e ka dhe kujt i drejtohet.

Artisti më i urryer nga artistët”-ka shkruar ai, i cili duket si një thumb hapur për kolegët.

[ad_2]

Source link