Aksidentohet autobusi nga Kosova në Gjermani, përplaset me një tramvaj

[ad_1]

Një autobus nga Kosova është aksidentuar mbremë në qytetin e Duseldorfit në Gjermani.

Siç njofton “RP Online”, autobusi i përket kompanisë “Barileva Turist”.

Sipas njoftimit të mediave gjermane, ai është përplasur me një tramvaj.

“Tramvaji doli nga shinat dhe shoferi i autobusit është plagosur lehtë”, ka konfirmuar Policia, për aksidentin, teksa nuk raportohet për të lënduar.

Për t’ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *