Aksident i rëndë në bypassin e Vlorës/ Kamioni përplaset me një makinë, një viktimë dhe një i plagosur

[ad_1]

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në bypassin e Vlorës, ku një kamion është përplasur me një fuoristradë.

Raportohet se si pasojë e aksidentit një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur rëndë. Ende nuk dihet identiteti i viktimës apo të plagosurit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po hetohen shkaqet e aksidentit.

[ad_2]

Source link