Ilnisa publikon foton duke u puthur nga Meritoni, vëllai i saj habit me komentin që i bën – Ora Info

[ad_1] Gazetarja Ilnisa Agolli ka ndarë me ndjekësit në Instagram një moment romantik me partnerin e…

Robinson: Do të shetësohesha për Balkanin nëse Putin fiton në Ukrainë

[ad_1] Sonte intervistë ekskluzive për RTV21, Lord George Robertson, ish-sekretar i përgjithshëm i NATO-s. Robertson foli…

Edhe Feros i vie me fol për Kryeministrin Kurti ‣ Neutral

[ad_1] Dhjetëra persona kanë marshuar nëpër rrugët e kryeqytetit të Kosovës, Prishtinës, për të shënuar “Paradën…

E kam lënduar shumë!/ Baby G e pikëlluar për sjelljen e saj brenda shtëpisë

[ad_1] Baby G është shfaqur e pikëlluar pasditen e sotme në ambientet e “Ferma VIP”. Gjatë…

Ministri Sveçla në Itali, takohet me komandantin e përgjithshëm të Karabinierëve

[ad_1] Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, në kuadër të vizitës zyrtare në Itali, është…

Mundësi dhe fillime të reja, ditë të mira po vijnë për këto shenja

[ad_1] Peshorja Jeni në prag të një fati të pabesueshëm. Gjithçka që keni bërë është gati…

Mbresa gati për të veshur fustanin e bardhë?

[ad_1] Mbresa Hajrullahu kohës së fundit është mjaftë prezente në mediat roze. Jeta private e moderatores…

Edhe Feros i vie me fol për Kryeministrin Kurti

[ad_1] Dhjetëra persona kanë marshuar nëpër rrugët e kryeqytetit të Kosovës, Prishtinës, për të shënuar “Paradën…

Spalletti nuk mund të qëndrojë i qetë, mesfusha i sjell probleme para ndeshjes me Shqipërinë

[ad_1] Italia do të jetë kundërshtari i parë i Shqipërisë në Kampionatin Evropian të futbollit, me…

Berisha: Ju ftoj të përbashkohemi rreth këtij flamuri dhe në një aleancë historike shqiptare, bashkë të shpëtojmë Shqipërinë

[ad_1] Dhe i bëj thirrje çdo shqiptari. Partia Demokratike qëndroi për të vërtetën. Ajo po rikthehet.Nëse…