Plas sherri në stërvitjen e Gjermanisë, Rudiger bëhet protagonist në përplasjen me sulmuesin e Borusia Dortmundit

[ad_1] Postuar: Qershor 10, 2024 | 18:59 Real Madrid-Borusia Dortmund me sa duket është zhvendosu edhe…

Xhensila fillon pushimet, zbulohet kush e shoqëron

[ad_1] Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj kohës së fundi është mjaftë e pranishme në mediat rozë.…

EURO 1996/ Nga Këpke te Shirer, mungon lojtari që u dha trofeun gjermanëve. Ja formacioni më i mirë i kompeticionit

[ad_1] Në “Euro 1996” shumë fu tbollistë arritën të sh këlqejnë me kombëtaret e tyre dhe…