Elhaida me detyrë të re/ Emërohet drejtore artistike e Festivalit të 63-të në RTSH

[ad_1] Ish-anëtarja e jurisë së “X Factor Albania 5” , Elhaida Dani, do të rikthehet përsëri…

Southgate mund të largohet nëse Anglia nuk e fiton “Euro 2024”

[ad_1] Trajneri i kombëtares së Anglisë, Gareth Southgate, ka deklaruar se Euro 2024 në Gjermani mund…

Robertson: Kurti e Vuçiq duhet të gjejnë marrëveshje në të kundërtën do të gjendemi përsëri në situatën e viteve ’90

[ad_1] Sonte intervistë ekskluzive për RTV21, Lord George Robertson, ish-sekretar i përgjithshëm i NATO-s. Robertson foli…

Rohde për shpronësimet në veri: Mënyra e procedimit s’është në përputhje me sundimin e ligjit

[ad_1] Pas reagimit të qeverisë ndaj deklaratës së QUINT-it/BE-së/OSBE-së për shpronësimin, më lejoni të citoj nga…

“Kë ke dashur vërtetë atje?” Gloria tregon bisedën me partnerin pas daljes nga ferma

[ad_1] Gloria Meshi, e cila ka hyrë si mentore në fermë, mbremjen e sotme ka diskutuar…

Mes të qeshurave dhe haresë, Dua Lipa fotografohet në jaht me shoqëri duke shijuar mbrëmjen deri në orët e vona

[ad_1] Dua Lipa dukej me humor të shkëlqyeshëm teksa qeshte së bashku me miqtë e saj,…

Rohde i përgjigjet Qeverisë që i reagoi QUINT, BE dhe OSBE-së për shpronësimet në Veri

[ad_1] Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde i ka reaguar Qeverisë së Kosovës lidhur me shpronësimet…

“Nuk përlahemi kurrë”/ Dj PM flet për marrëdhënien me Sara Berishën

[ad_1] I ftuar në “Canape” ka qenë Dj PM. Siç e dimë ai është në një…

UEFA vendos një rregull të rreptë për stadiumet ku do të zhvillohen ndeshjet e Euro 2024

[ad_1] Përpara Euro 2024, UEFA ka zbatuar rregulla strikte në lidhje me gjendjen e fushës. Ky…

Luana “hap zemrën” në INSTAGRAM, vjen pa filtra, “funny” dhe plot ngjyra!

[ad_1] Luana Vjollca është padyshim njeriu i surprizave! Edhe pse prej pak kohësh ka marrë një…