SHBA-ja bën thirrje për stabilitet dhe pajtim në Ballkan, pas “kuvendit gjithëserb”

[ad_1] Shtetet e Bashkuara u kanë bërë thirrje liderëve të vendeve të Ballkanit Perëndimor t’i përdorin…

“Kë ke dashur vërtetë?” Gloria zbulon bisedën me partnerin pas daljes nga ferma

[ad_1] Teksa zhvillonte një bisedë me Valerin dhe Florin, Gloria ka zbuluar një bisedë që ka…

Donnaruma: Shqipëria ka skuadër të madhe

[ad_1] Portieri i Italisë, Gianluigi Donnarumma, ka kërkuar nga skuadra e tij që të ketë kujdes…

Në darkë me Wallkerin, Robertsonin, Begajn dhe Mesiqin, Kurti: E kanë ndihmuar Kosovën

[ad_1] Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka shtruar një darkë për miqtë e Kosovës nga Shtetet…

Banesa ku strehohej i merr jetën! Zjarri shkrumbon të moshuarin në Vlorë

[ad_1] Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Një person…

Kurti kujton Arbnor Deharin: Dëshiroj që të gjithë ne të kemi cilësi të ngjashme me të

[ad_1]  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, përmes një postimi në facebook ka kujtuar Arbnor Dehari. Kurti,…

Arsyet pse duhet të përdorim krem dielli edhe për flokët

[ad_1] Kur drita ultravjollcë (UV) depërton në kutikulën e flokëve (shtresa mbrojtëse, më e jashtme e…

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila Myrtezaj këtë person gjithmonë afër vetës – Ora Info

[ad_1] Ndarja e çiftit të njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, është prej kohësh në qendër…

Lumbardhi me dedikim special për Kaderin

[ad_1] Çifti Lumbardhi dhe Kaderi janë shumë pranë publikut përmes rrjetev sociale. Pak ditë me parë…

Ndërron jetë 17 vjeçarja që u aksidentua sot me motoçikletë në Drenas

[ad_1] Ka ndërruar jetë 17-vjeçarja e cila u vetaksidentua me motoçikletë sot në fshatin Dobroshec të…